Reklamos agentūra – internetinė rinkodara, reklamos paslaugos

Reklamos agentūra – internetinė rinkodara, reklamos paslaugos

Reklamos agentūra Addvisors

„Addvisors“ yra tarptautinė internetinės reklamos agentūra, kurios specializacija – Internetinė rinkodara, reklamos paslaugos. Pasitelkę novatoriškus sprendimus, mes padedame savo klientams pasiekti puikių rezultatų ir pritraukti gausybę naujų pirkėjų.

Internetinės reklamos agentūra „Addvisors“ buvo įkurta 2001 metais Danijoje, 2006 metų gegužės mėnesį „Addvisors“ pradėjo savo veiklą Lietuvoje, o 2008 metais įkūrė filialą ir Latvijoje.

Mūsų tikslas – suteikti galimybę savo klientams efektyviai ir palyginus nedideliais kaštais reklamuotis paiеškos sistemose, bet kurioje pasaulio šalyje ir didinti pardavimus Interneto pagalba. „Addvisors“ garantuoja Jums vietą sąrašo pradžioje paieškų sistemose.

Jums patogu rinktis „Addvisors“, nes mūsų reklamos agentūra gali vienu metu organizuoti kampanijas keliose paieškų sistemose, gali pateikti reklamos statistiką bei jos analizę. Niekas geriau negu mes nesukurs Jums reklamos raktinių žodžių bei tekstų, nes mes turime daug patirties šioje srityje. Mūsų reklamos produktus galima greitai ir lengvai įdiegti bei integruoti į egzistuojančius Jūsų informacinių technologijų, logistikos bei rinkodaros sprendimus.

Reklamos agentūra „Addvisors“  siūlo visas SEM paslaugas bei galimybę išmatuoti pasiektus rezultatus. Tai leidžia Jums labai aiškiai matyti bendradarbiavimo su mumis naudą bei įvertinti investicijų online reklamai grąžą.

Esame kūrybingi, veržlus, turime daug patirties internetinės rinkodaros srityje, todėl vertiname kiekvieną klientą – mažą ir didelį ir suprantame jų poreikius.  „Addvisors“  įgyvendins kiekvieno kliento tikslą ir padės efektyviai išnaudoti investicijas į rinkodarą paieškos sistemose. Susisiekite su mumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + seventeen =