Penkios priežastys, kodėl verslui naudingas SEO

SEO

Penkios priežastys, kodėl verslui naudingas SEO

SEO (Search Engine Optimization)  – tai ko įmonės turinčios savo internetines svetaines tikrai negali ignoruoti. Jei puslapis sutvarkytas pagal visas SEO taisykles, galima įsitikinti, kad puslapis gauna aukštą reitingą paieškos sistemose, pritraukia tinkamus klientus ir uždirbama daugiau pinigų.

Priežastis 1: SEO siūlo prieigą prie didelių pinigų

Jūsų klientai naudojasi internetu prieš pirkimą, kad sužinoti kuo daugiau apie jį dominantį produktą. Interneto pirkėjai išleidžia milijonus litų, todėl Jūsų svetainė turi būti aptikta šių potencialių pirkėjų. Optimizavimas padaro internetinį puslapį pranašesni prieš konkurentus Google paieškos sistemoje, todėl pirkėjai aptiks Jūsų puslapį, o ne konkurentų.

Priežastis 2: SEO padeda jums gauti naujų klientų

86% pirkėjų atlieka interneto paiešką apie produktą prieš perkant parduotuvėje. 80% remiasi surasta internete informacija priimant sprendimą – pirkti ar nepirkti. Optimizavimas paieškos sistemoms padeda jums gauti šiuos klientus.

3 priežastis: SEO turi aukštą konversijos koeficientą

SEO pritaiko internetinę svetainę pagal klientų poreikius. Jei SEO pasitelkiant tinkamus raktažodžius, pritraukia tinkamus klientus, tai pardavimai žymiai padidėja. Tinkami įrankiai, puslapių optimizavimo specialistai gali padėti surasti raktažodžius, kurie padidins lankytojų srautą.

4 priežastis: SEO padės jums suprasti savo svetainės lankytojus

Kai kurios svetainės neužsidirba pinigų pardavimais, tačiau jie tarnauja milžiniškai rinkai. Kuriant kokybiškus nukreipimo puslapius, kurie sutelkia dėmesį į svarbiausias problemas galima sužinoti į ką daugiausiai atkreipia dėmesį lankytojai ir kas jiems svarbiausia.

5 priežastis: Optimizavimas yra ekonomiškai efektyvu

Geriausias dalykas yra tas, kad SEO nenustoja veikti, jei nustojama mokėti pinigus, kaip atsitinka su pvz.: Google AdWords reklama. Optimizavimas pagal “white-hat’SEO” metodus siūlo ilgalaikius rezultatus ir pastovų srautą naujų klientų internetinėje svetainėje.