Google+ Local Pages keičia Google Places

Google+ Local Pages keičia Google Places

Kai prieš metus Google pristatė Google Plusir Google Plus Pages verslui, pradėta spėlioti, kada bus integruoti į socialinį puslapį Google Places. Taigi, tai įvyko vakar.

Trumpa apžvalga, kas įvyko:

  • Naujos Google+ Local Pages, konvertuojamos iš Google Places
  • Google Places dabar bus tvarkomos per Google+  Local Places – visa informacija (nuotraukos, komentarai, aprašymai), kuri buvo sukelta išlieka
  • Integracija Google+ Local Pages – nauja išvaizda, pateikiama platesnė inormaciją su daugiau nuotraukų ir komentarų, nauja žemėlapio kortelė Google+ (nuotraukose žemiau)
  • Speciali lokalių vietų paieška (žemėlapis) Google Plus  socialiniame tinklapyje (nuotraukose žemiau)
  •  Galima rašyti nuomones, rekomendacijas apie vietą (ar tai paduotuvė, kavinė, organizacija, viešbutis, klubas ir pan.)
  • Vietos paieška pagal pažįstamų ratų rekomendacijas

Google Plus dabar galėsite rasti visas vietas, kurios turi Google Place ir jas vertinti. Įdiegta „Zagat“ 30 balų vertinimo sistema, kuri padės kitiems apsispręsti ar verta aplankyti tam tikrą vietą. „Zagat“ sistema yra diferenciuota, nes galima atskirai vertinti: maistą, paslaugas ir vietos atmosferą.

Vartotojai galės rasti Google+ Local pages kelias būdais – per paieškos sistemą Google.com, Google Maps arba per Google Plus naują paieškos funkciją skirta vietoms ieškoti. Reikia pažymėti, kad Google+ Local Pages bus indeksuojami.

Vietų paieška Google Plus tampa mobili, t.y. Google jau pateikė aplikacijas, kuriomis pasinaudojus, galima rasti dominančią vietą ir jos žemėlapį.

Google vietų integravimas į socialinį gyvenimą padidina verslo patrauklumą, todėl kaip niekada dabar yra reikalingas Google Plus puslapis įmonėms. Svarbu, turėti savo Google Plus puslapį, nes dėka jo, daugiau žmonių galės rasti jūsų įmonės vietovę. Primenu, kad kuo daugiau žmonių komentuoja vietą, įvertina ją, tuo didesnis vietos matomumas. Susisiekite su mumis, nes mes turime patirties kuriant optimizuotus socialinius puslapius Google Plus.

google places

 

google maps