GOOGLE+ atnaujinimai

Google+ atnaujino nustatymus, skirtus tvarkyti Google+ puslapį verslui.

Google Plus

GOOGLE+ nustatymų atnaujinimai

Google+ vėl paskelbė prideję kelias svarbias funkcijas, kurios padės redaguoti Google+ puslapius verslui. Nuo šiol galima pridėti daugiau puslapio valdytojų, kurių gali būti net iki 50, priklausomai nuo poreikių. Administratoriai gali redaguoti puslapį, skelbti naujienas, matyti atnaujinimus ir pranešimus, pridėti naršytojus prie draugų rato – atlikti visus puslapio pakeitimus. Administratoriai negali tik vieno dalyko – ištrinti puslapio, nes toks sprendimas gali būti priimtas tik to puslapio įkūrėjo – savininko.

Kita iš funkcijų, tai nustatymas padedantis redaguoti sraute atnaujinimų svarbą (labai svarbūs, svarbūs, nesvarbūs) atskirai kiekvienam puslapio draugui ar draugų ratui. Tai leidžia sutelkti dėmesį į svarbiausius įmonės klientus, jų atnaujinumus. Patobulinti ir Google+ pranešimai, dabar vartotojai matys visus atnaujinus nuo jų paskutinio prisijungimo.

Nuotraukos, rodomos lightbox, gali būti padidintos per visą ekraną, o valdomos apatiniame dešiniajame kampe esančiu mygtuku. Taip pat nuotraukose pažymėti žmonės ir komentarai dabar rodomi šoninėje juostoje. Vartotojai gali naudoti „Picasa“ įrankius ir atlikti nuotraukos pakeitimus.