Foursquare diena

Foursquare Socialinis marketingas

Foursquare diena

Šiandien pasaulinė „Foursquare” diena, kuri minima nuo 2010 metų  balandžio 16 dienos, taigi imame savo išmaniuosius ir spaudžiame „check-in“ darbe, pietaujant, pramogaujant.

O jei dar neturite „Fousquare“ aplikacijos savo telefone, trumpai papasakosiu, kas tai yra, kodėl verta atsisiųsti ir kodėl tai naudinga verslui.

Foursquare, tai socialinis tinklapis skirtas išmaniesiems telefonams. Vartotojai lankydamiesi kavinėse, baruose, muziejuose ar kitose laisvalaikio praleidimo vietose, nustato savo buvimo vietą GPS pagalba, spausdami mygtuką „Check-in“.

Kodėl Foursquare tapo toks populiarus visame pasaulyje? Nes tai, ne tik socialinis tinklas, bet ir virtualus žaidimas, kuriame galime varžytis su kitais.  Už kiekvieną apsilankymą gaunate taškų, virtualių ženkliukų, o aktyviausias vietos lankytojas tampa meru. Visos smagios „Fousquare“ funkcijos yra prieinamos ir Lietuvoje, tačiau vienas iš svarbiausių savybių, dėl ko žmonės noriai naudoja šią programėlę – ypatingi pasiūlymai kavinėse, baruose ir kitose vietose, kuo turi pasirūpinti verslas.

„Foursquare“ , tai socialinis marketingas – vienas iš inovatyvių rinkodaros būdų pritraukti daugiau lankytojų. Jis suteikia progą verslui sukurti vieną iš septynių „special“ akcijų-nuolaidų, kurios skatina lankytojų lojalumą ir stiprina įmonės prekės ženklą.

Dar neturite savo „Foursquare“ puslapio? Kreipkitės, sukursime.