Ar jūs naudojate „Google Analytics“ tik kaip termometrą?

Seminaras „Efektyvumo didinimas su Google Analytics”
įvyks Vilniuje 2012 m. gruodžio 5 d. ISM Vadybos ir Ekonomikos Unversitete

seminaras google analytics

Ar jūs naudojate „Google Analytics“ tik kaip termometrą?

Po to, kai tinklapyje įdiegiamas Google Analytics, dažnam tampa nebesvarbu nuolat tikrinti savo tinklapio statistiką. Daugeliui žinojimas, kad statistika yra kaupiama ir kad bet kada galima ją pasitikrinti suteikia ramybės, kad viskas tikriausiai bus gerai. Net jeigu retkarčiais ir prisijungiate prie paskyros (ir jau mokate tai padaryti) statistiniai duomenys parodo tinklapio lankomumo srautus praeityje. Tačiau kaip susieti tai su realiame gyvenime vykstančiais įvykiais, jūsų tinklapio pokyčiais, tuo naujienlaiškiu, kurį siuntėte praėjusį mėnesį? Kaip  nustatyti, kas praeityje suveikė, o kas buvo tik tuščias pinigų ir laiko švaistymas?

Google Analytics tikrai tai gali. Tereikia tik trupučio žinių, kaip išnaudotį šį galingą statistikos įrankį. Tai, kad mokate prisijunti, dar nereiškia, kad mokate naudotis Google Analytics. Daugeliu atveju tai, ką Jūs darote – tiesiog naudojate Google Analytics kaip termometrą, kurio paskirtis – patikrinti lauko temperatūrą, ir tikitės, kad rezultatai pagerės savaime, pavyzdžiui, atšils.

Google Analytics kaip ir bet kokio statistikos analizės įrankio paskirtis – priimti sprendimus remiantis pateikta statistika.

Taigi mes siūlome nemesti tūkstančių eurų į naujas sistemas, o tiesiog protingai investuoti savo laiką tam, kad išmoktumėte, kaip naudotis Google Analytics, kaip suprasti statistiką, kaip priimti teisingus sprendimus, daryti pokyčius šiandien ir rezultatus matyti jau rytoj.

Dalyvaukite mūsų seminare “Efektyvumo didinimas su Google Analytics”!

Seminaras „Efektyvumo didinimas su Google Analytics”

įvyks Vilniuje 2012 m. gruodžio 5 d. ISM Vadybos ir Ekonomikos Unversitete

Mokymus ves sertifikuoti AdWords profesionalai Romuald Nareiko ir Domas Vyšniauskas