App Camp renginys

app camp addvisors

App Camp renginys

Praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko tarptautinis renginys App Camp – programėlių dirbtuvės, kuriame dalyvavome. Addvisors įsteigė prizus ir renginio metu konsultavome internetinės reklamos klausimais.

Antrosiose tarptautinėse programėlių dirbtuvėse „App Camp“ šiemet dalyvavo 450 dalyvių, per 48 valandas buvo sukurtos net 58 programėlės, kaip praneša organizatoriai.

Mobiliosios aplikacijos tampa vis populiaresnės, tai parodo tiek kūrėjų, tiek vartotojų susidomėjimas. Šiemet renginyje daugiausiai dėmesio buvo skiriama socialines problemas spręsti padedančioms mobiliosioms programėlėms. Tarp sukurtų programėlių – sprendimai rinkti lėšas įvairioms sveikatos apsaugos asociacijoms, aplikacijos, skatinančios tėvų ir vaikų bendravimą, teismo posėdžių ir bylų sekimas, masažo gidas, programėlė, leisianti kovoti su automobilių parkavimo taisyklių pažeidėjais, ir dar daugelis kitų. Kurdami programėles dirbtuvių dalyviai galėjo gauti konsultacijas ir pasitarti su mentoriais iš įvairių šalių.

APP CAMP Addvisors

Po ilgų ir įtemptų darbo valandų, dalyviai susirinkdavo pailsėti. Addvisors pasirūpino, kad dalyviai nenuobodžiautų. Kava, saldainiai, pokalbiai, stalo futbolo rungtynės – laiką leidome linksmai. Visi dalyviai galėjo konsultuotis dėl programėlių reklamos ir gauti nemokamus reklamos kuponus, jų pirmoms reklamos kampanijoms.

app camp addvisors

Sekmadienį vakare buvo paskelbti renginio nugalėtojai, kurie sukūrė įdomiausias  mobiliųjų programėlių prototipus. Šešioms komandoms, sukūrusioms geriausias aplikacijas Addvisors įsteigė prizus – nemokamas individualias Google Adwords reklamos internete bei SEO (Optimizavimo paieškos sistemose) konsultacijas – mokymus. Addvisors prizų laimėtojai –  „Tag of Joy“, „The Hive“, „Jukebot“, „Robocop“, „Take On“ ir „Whemsy“

app camp Addvisors

Jei domina mobiliųjų aplikacijų reklama, kreipkitės pagelbėsime!