Addvisors tapo oficialiu HootSuite partneriu!

Džiaugsmingai pranešame, kad nuo šiandien UAB Addvisors yra socialinio marketingo platformos HootSuite pirmasis ir vienintelis Lietuvoje oficialus partneris.

HootSuite partneriai Addvisors

Addvisors HootSuiteAddvisors tapo oficialiu HootSuite partneriu!

Džiaugsmingai pranešame, kad nuo šiandien UAB Addvisors yra socialinio marketingo platformos HootSuite oficialus partneris.

HootSuite yra platforma, kurioje vienu metu galima valdyti didžiausių socialinių tinklų, tokių kaip Facebook, Twitter, LinkedIn ir kt., paskyras. Taip pat joje matoma visa socialinių tinklų informacija, paskelbtos žinutės, yra įdiegta patogi statistikos sistema, padedanti stebėti ir įvertinti socialinio marketingo strategiją.

Nuo pat įsikūrimo pradžios HootSuite lyderiauja šioje srityje, padėdama įmonėms skelbti apie save socialiniuose tinkluose paprastai ir greitai.  Jos partnerystė su Facebook, Twitter, LinkedIn ir Google+ leido tokioms milžiniškoms kompanijoms kaip NBA, PepsiCo ir FOX perkelti socialinio marketingo sprendimus į kitą lygį.

2012 metų pradžioje HootSuite vartotojų skaičius peržengė 3 milijonus, buvo išsiųsta daugiau nei  700 mln. pranešimų, iš daugiau nei 6 mln. socialinių profilių. Mobilioji HootSuite versija, kuria naudojasi 20% vartotojų, yra palaikoma Android, iPhone, Blackberry.

HootSuite - Social Media Dashboard AddvisorsHootSuite privalumai:

  •  Daug socialinių tinklų vienoje vietoje. Taupykite savo laiką, juk per HootSuite platformą galite iškart skelbti naujienas visose pageidaujamose paskyrose.
  •  Statistika, ataskaitos. Patogu vienoje vietoje matyti visą informaciją, ją analizuoti ir pritaikyti.
  •  HootSuite Pro ir Enterprise planai leidžia pasidalinti socialinių tinklų valdymu su komandos nariais, išvengiant slaptažodžių atskleidimo.
  • Galite suplanuoti žinutes į priekį. Sukurkite žinutes, paskirkite kiekvienai tikslų laiką, kada ji turi būti paskelbta (žinoma, tada kai didžiausia dalis jūsų auditorijos yra prisijungusi) ir žinutės automatiškai bus išsiųstos paskirtu laiku į jūsų socialines paskyras. Su HootSuite Pro ir Enterprise planais galite vienu metu suplanuoti net iki 50 žinučių!
  • Galite etsisiųsti HootSuite mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną ir rašyti žinutes, stebėti statistiką net nebūdami prie savo kompiuterio.

 

Kaip matote, HootSuite yra nepakeičiama pagalba taupant labai brangų įmonių darbuotojų laiką, juk ne visi turi valandas laiko kasdien prisijungti į visas turimas socialinių tinklų paskyras ir atskirai kiekvienoje talpinti informaciją, o kur dar kiekvieno profilio statistikos stebėjimas.

Kviečiame jus visus pasinaudoti galimybe išbandyti HootSuit Pro versiją NEMOKAMAI net 30 dienų!

Labai lauksime jūsų atsiliepimų apie tai, kaip sekėsi naudotis šia versija.